Skip to content

Pasirinkti pervežėją:

BlackBerry® Z10

Pristatome visiškai naują išmaniojo telefono naudojimo būdą. Nauja patirtis, kai sklandžiai kartu veikiančios funkcijos ir programėlės tarsi papildo jūsų minčių eigą ir padeda greičiau ir lengviau atlikti užduotis. Atraskite „BlackBerry® 10“, neleidžiantį jums sustoti.

Kur pirkti

BlackBerry® Q10

Visos „BlackBerry® Q10“ išmaniojo telefono detalės – nuo ryškaus, 3,1 colio organinių šviesos diodų (OLED) ekrano iki ergonomiškos formos klaviatūros bei patvarių ir lengvų medžiagų – kruopščiai parinktos, kad būtų užtikrintas aukščiausio lygio funkcionalumas.

Kur pirkti

BlackBerry® Bold™ 9900

Pačiame ploniausiame „BlackBerry®“ išmaniajame telefone „BlackBerry® Bold™ 9900“ yra pilna QWERTY klaviatūra, didelės raiškos liečiamas ekranas ir jis yra galingas su „BlackBerry® 7“ operacine sistema.

Kur pirkti

BlackBerry® Bold™ 9790

Siauros formos „BlackBerry® Bold™ 9790“ išmaniajame telefone yra „BlackBerry® 7“ operacinė sistema su vientisu panoraminiu vaizdu ir vaizdo tolinimu bei artinimu, aukštos raiškos liečiamas ekranas ir QWERTY klaviatūra.

Kur pirkti

BlackBerry® Bold™ 9780

Be „BlackBerry® 6“ operacinės sistemos „BlackBerry® Bold™ 9780“ išmaniajame telefone dar yra 5 MP fotoaparatas, „Wi-Fi®“ palaikymas, 3G jungtis ir odos imitacijos akumuliatoriaus dangtelis.

Kur pirkti

BlackBerry® Torch™ 9800

„BlackBerry® Torch™ 9800“ išmaniajame telefone yra pilna, ištraukiama QWERTY klaviatūra, visiškai liečiamas ekranas, 512 MB atmintis ir „BlackBerry® 6“ programinė įranga.

Kur pirkti

BlackBerry® Curve™ 9380

Bendraukite stilingai su lengvo naudojimo, visiškai liečiamu „BlackBerry® Curve™ 9380“ išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegti „Facebook®“ ir „Twitter®“ socialiniai tinklai ir galima greičiau naršyti tinkle naudojant „BlackBerry® 7“ programinę įrangą.

Kur pirkti

BlackBerry® Curve™ 9360

„BlackBerry® Curve™ 9360“ išmaniajame telefone yra 5 MP fotoaparatas su blykste, lengvo naudojimo „BlackBerry® 7“ programinė įranga ir daugybė smagių įdiegtų socialinių tinklų, įskaitant „Facebook®“ ir „Twitter®“.

Kur pirkti

BlackBerry® Curve™ 9320

Kiekviena akimirka taps svarbi su „BlackBerry® Curve™ 9320“ išmaniuoju telefonu, kuriame yra spartusis klavišas BBM™, ilgo veikimo akumuliatorius ir galima greitai naršyti internete naudojant „BlackBerry® 7.1“ programinę įrangą.

Kur pirkti

BlackBerry® Curve™ 9300

Apžiūrėkite patrauklų „BlackBerry® Curve™ 3G“ išmanųjį telefoną, su BBM™, daugiaprogramiu režimu ir 3G jungtimi.

Kur pirkti

BlackBerry® Curve™ 8520

Išbandykite paprastą bendravimą tinkle bei pokalbius internete su „BlackBerry® Curve™ 8520“ išmaniuoju telefonu, bei smagias medijų funkcijas, kaip nuotraukas, vaizdo įrašus, muziką ir numatytus medijų klavišus.

Kur pirkti